Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Hotel Reza

Hotel Reza

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády.
Francis Palace

Francis Palace

Hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend? Wellness a Spa Hotel Francis Palace vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky. Hotel Francis Palace se nachází v klidné části města, mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I. Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách hotelu.
Hotel Seeberg

Hotel Seeberg

Romantické ubytování Františkovy Lázně Hotel Seeberg.
GOLF RESORT Františkovy Lázně

GOLF RESORT Františkovy Lázně

Zdejší klimatické podmínky dávají vyniknout přírodní kráse krajiny, v níž je hřiště usazené. Barevná proměnlivost krajiny se tak vedle standardní náročnosti hřiště stala velkým lákadlem pro velké množství hráčů jak z tuzemska, tak i ze zahraničí.
Lázeňský hotel Francis

Lázeňský hotel Francis

Základy domu, ve kterém je dnes hotel Francis, položili prapůvodní majitelé už v 19. století a přestože se bouřlivé 20. století prohnalo domem i lázněmi, pevně vystavěné základy městu i domu zůstaly a my jsme mohli náš rodinný hotel otevřít v březnu roku 2004.

Lázeňský dům a hotel MONTI SPA

Lázeňský dům a hotel MONTI SPA

Příjemné jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, některé s balkonem, čekají na své hosty v hlavní budově (Monti, Oděsa) i v dependenci Villa Anna, vzdálené 50 m od hlavní budovy.

Reklamní agentura Qdesign

Reklamní agentura Qdesign

Snažíme se, aby byl zákazník s naší prací vždy spokojený. Abychom toho dosáhli, musíme také něco nabídnout. Mezi naše přednosti řadíme užitnou kvalitu zakázek a příznivé ceny. Naše přání je poskytovat zákazníkům nadále své služby ve stejné kvalitě jako dosud. A věříme, že budete spokojeni.
Penzion Three

Penzion Three

Pension Three se nachází 5 minut od centra Františkových Lázní. V blízkosti pensionu Three naleznete sportovní i kulturní vyžití (aquafórum, tenisové kurty, bowling, kino, divadlo...). Váš automobil můžete umístit do garáže nebo na soukromé parkoviště přímo u pensionu, hlídané 24 hodin kamerovým systémem
VLRZ-VLL Františkovy Lázně

VLRZ-VLL Františkovy Lázně

Vojenská lázeňská léčebna se nachází uprostřed lázeňské části města, v těsné blízkosti kolonády. Její jedinečnost spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu. Jsou zde vhodné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku.
Penzion Abbazia ve Františkových Lázních

Penzion Abbazia ve Františkových Lázních

Penzion Abbazia ve Františkových Lázních najdete v sousedství evangelického kostela,v klidné ulici vzdálené 5 minut chůze od centra. Dům býval nepochybně součástí církevního majetku, svědčí o tom nápis na jeho průčelí, který jsme použili i jako jméno pro náš penzion ABBAZIA *.
Lázeňský pension Josef

Lázeňský pension Josef

Lázeňský pension Josef je rodinným typem pensionu. Je to komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny cca 100 metrů. V budově Josef II je ubytování a restaurace s letní terasou, a v budově Josef I je ubytování a léčebné kůry. Maximální počet lůžek v obou zařízeních je 38. U obou pensionů je uzamykatelné parkoviště.
Lázeňský a wellness hotel Bajkal

Lázeňský a wellness hotel Bajkal

Lázeňský a wellness hotel Bajkal se nachází v těsné blízkosti centra města Františkovy Lázně, na okraji horního lázeňského parku jen několik málo minut chůze od kolonády. Do naší nabídky patří léčebný a wellness pobyt či luxusní hotelové ubytování.
Hotel Komorní hůrka

Hotel Komorní hůrka

Zvolte si pro svůj odpočinek a obnovu sil nový hotel Komorní hůrka, kde najdete pohodu a dobrou náladu.Bude na Vás působit harmonie magického přírodního prostředí kolem nejmladšího vulkánu ve střední Evropě, po němž byl hotel pojmenován. Bude na Vás příznivě působit také klidná atmosféra stylově zařízeného interiéru spolu s výbornou kuchyní a pohodlnou restaurací. Až poznáte zvláštní přitažlivost tohoto místa lázeňského trojúhelníku, budete se sem rádi vracet.
Sanatorium Dr. Peták s.r.o

Sanatorium Dr. Peták s.r.o

Lázeňské sanatorium Dr. Peták se nachází v klidné části Františkových Lázní, přesto 5 minut chůze od centra města, na okraji lesoparku a v bezprostřední blízkosti pramenů.

Lázeňský dům Diana

Lázeňský dům Diana

Můžete si zde dopřát komplexní lázeňskou péči především se zaměřením na léčbu srdečních chorob, oběhového a pohybového systému. Dále můžete využít hotelových služeb, vlastní jídelní sál, restauraci s barem a letní terasou, vnitřní a venkovní bazén, zahradní grilování, společenskou místnost s krbem a zabezpečené parkoviště.


Počasí
Františkovy Lázně

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics